Testovacia jazda s VW Touareg

Tento autobazár ponúka svojim online čitateľom skvelú možnosť, ako si overiť, že ich budúce auto naozaj bude také úžasné, ako si predstavujú. V tomto článku si priblížime nový VW Touareg a jeho testovaciu jazdu. Už na prvý pohľad je jasné, že toto auto nebude len krásne na pohľad, ale že aj pod kapotou sa skrýva veľmi dobré vybavenie.

S pohonom 4×4 budete môcť valcovať okrem diaľnice aj drsnejší terén poľných alebo lesných ciest. Výkonnosť motora vás ohromí a z nuly na sto kilometrov za hodinu zrýchlite za niekoľko sekúnd. Video recenzia vám priblíži kvalitu spracovania interiéru aj exteriéru. Za príplatok si dokonca môžete môžete vybrať interiér celý v koži s krásnym vyšívaným lemom. Touareg patrí so svojimi rozmermi do triedy SUV vozidiel, podobne ako BWM X5 alebo Porsche Cayenne. Výhodou vozidla VW oproti týmto konkurentom je jeho nižšia cena. Za 60 000 eur budete toto auto mať doma. Celkom nízka cena však?

Auto prichádza s kompletným servisom na 5 rokov, ktorý vám zaručí bezplatné servisné prehliadky a výmeny oleja. V certifikovanom autoservise tak nemusíte platiť za prvé roky vôbec nič. Touareg ale vysoko kvalitným spracovaním zaručí kvalitu, takže sa nemusíte báť, že budete mať poškodenia alebo iné poruchy. Ak cestujete s rodinou napríklad na dovolenku, určite oceníte aj miesto, ktoré toto vozidlo ponúka nielen šoférovi a spolu sediacemu, ale aj pasažierom vzadu.

A teraz si poďme povedať o niečom, čo je dôležité najmä pre rodiny a cestovateľov. Batožinový priestor auta je veľmi veľký, takže sa do neho zmestí nielen celá vaša výbava na dovolenku, ale aj napríklad kočík alebo klietka pre psa. Kufor sa zatvára automaticky, len čo spustíte senzor v spodnej časti vozidla. Na záver teda môžeme len skonštatovať, že toto auto je skvelým spoločníkom na cesty a do prírody. Zájdete na ňom ďaleko a ani spotreba nie je veľmi veľká na tento typ auta.