Stránka Autonoviny.sk

Na Slovensku máte možnosť získavať nové informácie o aktuálnych trendoch v automobilovom priemysle, nových modeloch a akciách z rôznych zdrojov. Jedným veľmi spoľahlivým sú online auto magazíny. Medzi takéto patrí napríklad aj stránka https://www.autoviny.sk/.

Autonoviny.sk na slovenskom trhu už pôsobia niekoľko rokov a okrem online vydania si môžete zakúpiť aj tlačené vydanie Auto, Motor a Šport vo vašom stánku. V dnešnom článku sa však budeme venovať online podobe magazínu a teda ich webovej stránke. Pri prvej návšteve webu vás určite upúta jednoduchý a praktický dizajn, ktorý vám umožní hneď prejsť na sekciu článkov, ktoré vás najviac zaujímajú. Na hlavnej stránke máte prehľad najnovších udalostí a informácií.

Budete si tak môcť prečítať články o nových modeloch svetových značiek alebo sa pozrieť na to, aké prototypy sa predstavili na Parížskom alebo Ženevskom autosalóne. Výbornou časťou portálu sú aj porovnania a testy, ktoré vám pomôžu napríklad pri výbere a kúpe nového auta. Redaktori stránky sem pridávajú pravidelne nové príspevky, takže sa nebudete musieť báť, že nebudete mať niečo nové na prečítanie.

Medzi najnovšiu ponuku stránky patrí aj poradňa, v ktorej vám redakcia ponúka niekoľko tipov a trikov, ako ušetriť na opravách či kde kúpiť tie najlepšie zimné pneumatiky. Celkovo Autonoviny.sk ponúkajú svojim čitateľom kvalitné články, ktoré sú často inšpirované sezónnym počasím a aktuálnym vývojom vo svete. Testy zvyčajne zahŕňajú cenovo dostupné autá, niekedy však natrafíte aj na článok s raritami ako je Lamborghini alebo Ferrari, ktoré dostali možnosť reportéri otestovať.

Okrem odborníkov na autá, prídu na svoje aj bežný smrteľníci, pretože odborné články o autách sú sprevádzané skoro až bulvárnymi článkami zo sveta hviezd. Aj fanúšikovia športov prídu na svoje, pretože z času na čas si budete môcť prečítať aj reportáže z rôznych motoristických podujatí. Dokonca aj slovenských, ktoré sa odohrávajú na Slovakia Ringu počas roka. Preteky a jazdci sú teda súčasťou bohatej ponuky článkov na tomto webe.