Slovenský magazín zo sveta automobilov

Online publikácia Auto-salon.sk ponúka svojmu čitateľovi rôzne správy z oblasti automobilového priemyslu, ale aj najnovších trendov alebo udalostí. Medzi takéto udalosti napríklad patria každoročne sa konajúce autosalóny, na ktorých výrobcovia áut z celého sveta predstavia svoje nové modely. Nemusia to byť len nové modely, ktoré sa hneď dajú objednať alebo idú do výroby. Čoraz častejšie sa na autosalónoch predstavujú takzvané „concept cars“, ktoré danému divákovi ukazujú vízie, ktoré si dizajnéri značky vo svojich hlavách stvorili. Zvyčajne sú to pokrokové modely s elektrickým pohonom, s futuristickými prvkami a výzorom.

Medzi silné stránky daného portálu patrí množstvo nových článkov, takže si ako čitateľ a aktívny odoberateľ noviniek môžete byť istý, že vám nič nové zo sveta motorizmu neunikne. Okrem prehľadu noviniek a nedávnych udalostí si na tejto stránke môžete pozrieť určite aj mnohé porovnania a testy.

Čo tento portál odlišuje možno od iných internetových stránok zameraných na auta je fakt, že jeho redaktori vytvorili aj televízny program, ktorý sa vysiela vždy v nedeľu ráno vo verejnoprávnej televízií. Práve v tomto programe nájdete videá a krátke filmy, ktoré dopĺňajú aj články na internete. Tvorcovia tejto stránky a relácie sa snažia ľuďom v čo najkratšom možnom čase priblížiť čo najviac relevantné správy a novinky zo sveta automobilov. Čiže ak sa chystáte v dohľadnej dobe kúpiť auto, mali by ste si aspoň raz pozrieť túto reláciu a pravidelne čítať nové príspevky na webovej stránke. Určite vám pomôžu pri zúžení výberu nového auta a poradia, ktoré auto bude pre vás najvhodnejšie.

Pre mnohých mladších užívateľov predstavuje táto stránka skvelú možnosť, ako sa priblížiť k tematike áut a začať sa o ňu viac zaujímať. Možno sme aj práve vás inšpirovali a po prečítaní tohto textu si pôjdete prezrieť najnovšie modely nemeckých či talianskych značiek. A dobrým správam nie je koniec. Na webe sa pravidelné konajú rôzne súťaže, do ktorých sa môžete ľahko zapojiť a vyhrať krásne vecné ceny.