Najzábavnejší automagazín

Na Slovenskom internete je viacero online magazínov zameraných na automobilové firmy a ich produkty. Žiadny z nich ale nie je tak prepracovaný a dokonale editovaný ako Automagazin.sk. Už pri prvej návšteve stránky vás zaujme výrazne menu v hornej časti stránky, z ktorého môžete navigovať na jednotlivé sekcie stránky, ktoré vás najviac zaujímajú. Ak máte záujem, môžete si prečítať články z najaktuálnejšej časti tlačového magazínu alebo si prelistovať aj príspevky zo starších vydaní.

Ak ste sa sem prišli pozrieť len na najnovšie trendy zo sveta áut, aj pre vás je pripravená samostatná sekcia noviniek. Tu máte prehľad o nových modeloch, správach, ale aj inovatívnych technológiách či kvalite benzínu. Práve novým technológiám bola venovaná celá samostatná časť stránky. Okrem klasických správ od firmy Tesla a najnovších vynálezoch Elona Muska, si tu môžete prečítať aj o tom, ako na vašom dieselovom alebo benzínovom aute môžete jazdiť šetrnejšie, ako chrániť prírodu pred škodlivými výfukovými plynmi alebo si pozrieť niektoré exotické koncepty, ktoré japonský dizajnéri práve vytvorili.

Najzaujímavejšou sekciou pre bežného užívateľa je Foto a Video. Ako už názov napovedá, tu si môžete prezerať obrázky áut, pozerať nové krátke filmy alebo len tak si pustiť recenziu nového auta na videu. Je to vhodné hlavne pre tých, ktorí nemajú čas čítať dlhé články a chcú mať zhrnuté všetky dôležité informácie v jednom krátkom videu.

Ak ste fanúšikom anglickej šou Top Gear, určite sa vám bude veľmi páčiť aj nová sekcia s názvom Hviezdy za volantom. Práve na tento vtipný seriál tu tvorcovia webu narážajú, keď nechajú v rôznych autách jazdiť celebrity, ale aj športové či filmové hviezdy po okruhu. Cieľom je mať samozrejme čo najnižší čas, ale určite sa zabavíte aj pohľadom na známe tváre za volantom. A aj ak ste si prišli na túto webovú stránku po radu, nebudete sklamaní. Obsahuje totiž aj samostatnú časť, kde si ľudia navzájom môžu vymieňať svoje skúsenosti s rôznymi modelmi áut či pneumatík.